מוצר מדהים במחיר הכי אטרקטיבי בארץ – רק 1799 ש"ח כולל מע"מ.

 • סמארטפון מתקדם מסדרת הדגל Samsung Galaxy
 • מערכת הפעלה Android 2.3.6 (Gingerbread)
 • מעבד Ghz1.4 לביצועים חזקים!
 • מצלמת HD 5MP עם פלאש מובנה + מצלמה קדמית לשיחות וידאו.
 • מסך מגע מתקדם בגודל "3.7
 • קצב הורדה גבוה במיוחד 14.4MBPS
 • למעלה מחצי מיליון אפליקציות ומשחקים להורדה בחנות Google Play
תנאי תשלום: כרטיס אשראי – תשלומים או מזומן.
משלוחים לכל הארץ חינם , (בגוש דן הזמנות עד 12:00 בצהריים יסופקו באותו היום)


הציעו לכם סמארטפון "זול" / "דיל" טוב? לא בטוח שהרווחתם.

לקוחות לא תמיד יודעים או מודעים לעובדה שחיסכון קטן בכסף עלול לעלות להם במפח נפש ותסכול.

קיימים בארץ מחירים שונים ומשונים לסמארטפונים מחברות שונות, לעיתים נמכר אותו דגם בכמה מקומות שונים בהפרשי מחיר לא הגיוניים.

שוק הסלולאר בארץ מחולק ליבואנים רשמיים של מותגים מחו"ל שמביאים סמארטפונים בעלי חלפים מקוריים ומאידך יבואנים לא רשמיים שדוגלים במחירים זולים יותר עבור חיקויים סינים מוצלחים יותר או פחות.

אנו בגאמפ מערכות מתוך דאגה ללקוחותינו מצאנו לנכון להסביר מספר פרטים טכניים לפני שאתם רצים לסגור עסקה אצל יבואן לא רשמי של סמסונג,אייפון או מותג אחר.


 • אחריות יבואן מקורי – לא לזלזל!!! מדובר במוצר שיש לו בית עם חלקי חילוף מקוריים של סמסונג/אייפון ולא חלקי חילוף חלופיים שברוב המקרים איכותם נופלת מהמקור ורמת עמידותם לאורך זמן קצרה. (דוגמא לכך היא למשל רמת תצוגה במסכים). תיקונים במסגרת אחריות אם כך יבוצעו במעבדת יצרן מוסמכת מגובה בחלקים מקוריים. קחו בחשבון שייתכן שמעבדת תיקון סמארטפונים שקיבלתם אצלה שירות ואחריות על החלקים לא תשרוד,תסגר וכתוצאה מכך לא תקבלו שירות במסגרת זמן האחריות שהובטחה לכם.
 • תמיכה טלפונית –  נושא מאוד חשוב, אצל היבואן הרשמי תקבלו תמיכה בזריזות, סבלנות, אדיבות והכי חשוב – מקצוענות. אצל יבואן שאינו רשמי סביר להניח שבמקרה של תקלה תקבלו תשובה מתחמקת, מאשימה, תשובות בנוסח המכשיר יצא מכאן תקין ו/או אתם גרמתם לתקלה הינן שכיחות.
 • תאימות חומרה – לכל מפעילי הסלולר תדרי שידור משלהם, כלומר תדר השידור לא תמיד זהה בין מפעיל למפעיל, חשיבות עליונה היא לוודא שהמכשיר שלכם תומך בכל התדרים, אנו יודעים על מקרים שבאזורים מסוימים בארץ יש בעיות קליטה וניתוקים עקב חוסר תאימות תדרים. ידוע גם שסמארטפונים מכל סוג שהוא שאינם מיבואן רשמי אינם נתמכים ברשת פלאפון.
 • ממשק עברי מלא – תתפלאו גם כאן יש הפתעות, בעוד שאצל היבואן הרשמי תקבלו תמיכת עברית מלאה ואין מצב שתתקעו עם בעיות עברית באפליקציות שונות, זה בהחלט יתכן שבסמארטפונים שניתנו למעבדות סמסונג/אייפון שונות "עיברתו" את המכשיר אבל אל תתפלאו אם פתאום העתק\הדבק יופיע באנגלית והעברית תהיה חלקית ולא מלאה. דוגמא להבדלים בתמיכת עברית הוא סמסונג גלקסי W אשר מגיע עם עברית יצרן "סאני" ברשתות הסלולאר כאשר אצל יבואנים לא רשמיים תקבלו תמיכת עברית חלקית, לא מלאה.

שורה תחתונה : אל תתפתו לקנות סמארטפון ממקומות שאינם מורשי אפל/סמסונג רשמיים, תשאלו שאלות טכניות לפני קניה ובידקו היטב מה אתם מקבלים ליד, לעיתים מה שהובטח לכם אינו זהה למה שאתם מקבלים.

קישור לכתבה מצויינת על הסמסונג גלאקסי Y ו W שעוסקת בהבדלים בין הדגמים פלוס השוואה קצרה בין מה שתקבלו ברשתות הסלולאר לבין יבואן פרטי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4228327,00.html

קישור לחוק הזיקה – מהו?

http://www.themarker.com/consumer/1.661638

בדיקה חינם ללא תשלום

קבל ייעוץ חינם!